Cierpisz na migreny? Konopie indyjskie Ci pomogą

O ile kiedykolwiek cierpiałeś na migrenowy ból głowy, to wiesz jak wyniszczające może to być. Szacuje się, że ponad 30 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych cierpi z powodu pulsującego bólu głowy, które mu często towarzyszą nudności, wymioty i nadwrażliwość na światło.

LEKARZE I MIGRENOWE BÓLE GŁOWY

Przyczyny migreny jest szeroko omawiane, a dziś istnieje mniej więcej trzydzieści ewentualnych przyczyn migrenowych bólów głowy. Jest również około dwanaście różnych klas leków, używanych dziś w leczeniu. Może to z pewnością być mylące zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. Przepisane leki uspokajające, takie jak fenobarbital , a oprócz tego drobniejsze uspokajające, takie jak Valium i Ativan wypisują długą listę efektów ubocznych. Wizyty na pogotowiu są częste dla ludzi, cierpiących na migrenę, gdzie zastrzyki z Demerolu i Ergotaminy zastrzyki używane są do administrowania ataków migreny.

PACJENCI ZGADZAJĄ SIĘ, ŻE KONOPIE DZIAŁAJĄ

Rozpaczliwie szukający ulgi pacjenci, uciekają się do alternatywnych metod leczenia. Pacjenci, tacy jak Edie L., trzydziestoośmioletnia makler giełdowy i była studentka prawa odkryli, że konopia ma możliwość zminimalizować skutki migreny . Po odwiedzeniu wielu profesjonalistów i przejściu różnorakich funkcji, takich nakłucie lędźwiowe, analiza fal mózgowych , a dodatkowo wywiady psychiatryczne, Edie zdała sobie sprawę, że marihuana oferuje ulgę od migreny. Wkrótce dowiedziała się, że skutki uboczne po zażyciu konopi były minimalne w porównaniu do ilości pigułek, które w znaczącej liczbie przypadków zażywała. Ostatecznie Edie znalazła lekarza chętnego do przepisania Marinolu, konopi podawanej w formie doustnej,  ataki migreny natomiast ustały.

PIGUŁKI MARINOLU NA MIGRENĘ

Lekarze z Kalifornii wydają się znajdować w czołówce w leczeniu migreny za pomocą konopi. Jedną z dochody gotówki dawanych przez Marinol jest to, że nie działa psychoaktywnie jak palenie. Jest to oczywista korzyść dla większości ludzi, ponieważ mogą oni kontynuować własne codzienne zajęcia. Lista negatywnych skutków ubocznych Marinolu jest jednak nieco bardziej długa. Ponieważ Marinol jest spożywany doustnie, powinno się zaczekać jedną do dwóch godzin, zanim będzie działać.

To ma możliwość być kłopotem. Atak migreny zazwyczaj przychodzi nagle i bez ostrzeżenia. Czekanie jedną, dwie godziny na ulgę bardzo często nie wchodzi w grę. Poza tym, jednym z efektów towarzyszących migrenie są nudności. Branie pigułek ma możliwość zwiększać te nudności nawet jeszcze bardziej. Wreszcie, Marinol jest bardzo kosztowny. Koszt ma możliwość być bardzo uciążliwy dla ciężej chorych.

Palenie marihuany przeznaczonej na migrenę gwarantuje chorym natychmiastową ulgę w sytuacji ataku. Łagodzi nudności i jeżeli jest w porę podjęte, może zatrzymać migrenę. Jego euforyczne właściwości uspokajają pacjenta , a dodatkowo łagodzą stres i niepokój, w ogromnej liczbie przypadków związany z migreną. Wydaje się, że zażycie marihuany poprzez vaporizer może być najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą sposobnością leczenia migreny.

SMOKING MARIJUANA FOR MIGRAINES

Ze względu na koszt Marinolu, pacjentka Edie była zmuszony uciekać się do nielegalnych możliwości konsumpcji konopi. To wystawiło ją na ewidentne ryzyko. Zyski palenia marihuany zostały jednakże nie do odparcia. Siła funkcjonowania nielegalnej konopi także jest zróżnicowana, co powoduje że trudno jest przewidzieć jaka dawka jest potrzebna. Niestety sprawa Edie nie jest pierwszą tego typu . Współcześnie zdecydowana większość lekarzy nie wie albo nie pragnie zaakceptować korzyści w leczeniu migrenowych bólów głowy, dawanych przez konopie , a ponadto / lub Marinol.

Wydaje się, że najbezpieczniejszą i najszybszą ulgą na migrenowy ból głowy jest wdychanie oparów medycznych konopi poprzez vaporizer. Lukratywne działanie przy migrenie i ulga wobec bólu głowy pojawiają się już po minucie! W trakcie gdy badania cały czas są prowadzone, powszechnie uważa się, że kanabinoidy znajdujące się w konopiach mogą też walczyć z rakiem, drgawkami, zespołem zaburzenia koncentracji, ADHD, chorobą Alzheimera, chorobą Leśniowskiego-Crohna i innymi. Badania trwają i rośnie akceptacja. Konopie będą stosowane jako skuteczny lek w przypadku wielu chorób.

Dodaj komentarz